Köszönetnyilvánítás

Az iskola munkatársai nevében köszönetünket fejezzük ki mindazoknak, akik segítették munkánkat a 2008/2009-es tanév során.

Köszönjük:

A szülőknek, családoknak, akik megértéssel fogadták a váltott műszak következtében kialakult helyzetet.

Érd Megyei Jogú Város Önkormányzatának a figyelmet, bizottságainak a nyertes pályázatainkat, amelyek során a hátrányos helyzetű tanulók esélyegyenlőségét növelhettük.

T. Mészáros András polgármester Úrnak és Segesdi János alpolgármester Úrnak, akiknek szívügye a Gárdonyi Géza Általános Iskola jövője.

Fáykissné Marillai Zsuzsannának, a Humánpolitikai Iroda vezetőjének és munkatársainak a tanév folyamán nyújtott sok-sok segítségért.

A polgárőrségnek, Macsotay Tibor vezetőnek, akik vigyáztak gyermekeinkre sötétedéskor a délutános műszak idején.

A Tusculanum Óvoda vezetőjének, Artner Lászlónénak, aki befogadta elsőseinket az óvoda játszóterére.

Rozgonyi János a Batthyány Általános Iskola igazgatójának, aki tíz szombaton befogadta alsó tagozatunkat az elmaradt tanítási napok pótlására.

Varga Jánosné a Teleki Általános Iskola igazgatónőjének, aki júniusban helyet biztosított ügyeletet igénylő kisdiákjaink számára.

Leitner Imre, a Junior Vendéglátó RT üzemvezetőjének, aki biztosította a zökkenőmentes étkeztetést.

Rendezvényeink hangosításáért Leszák Ferenc a Széchenyi Általános Iskola igazgatójának, és a Szepes Gyula Művelődési Központ igazgatójának Szedlacsek Emíliának.

Az építkezés kivitelezőjének, bonyolítójának az iskola életéhez történő alkalmazkodásért Szabó Györgynek és Völgyi Gábor Úrnak.

2009. június 26.