Budapest Investment
Magyar Befektetési és Tanácsadó Zrt.
Cégünk több mint másfél évtizede meghatározó szereplője a hazai tanácsadó piacnak. Partnereink között nagy múltú hazai és külföldi érdekeltségű társaságok, feltörekvő magáncégek, pénzintézetek, vagyonkezelő szervezetek, minisztériumok és önkormányzatok találhatók.

Az érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola uniós támogatással megvalósuló felújításában cégünk a projektmenedzseri feladatok ellátását végzi.

Szolgáltatásaink sikere az alapos felkészültségben, a pontos helyzetfelmérésen alapuló szakmaértői munkában, a következetes programmenedzselésben és a korrekt kommunikációban rejlik.

A Pályázat Előkészítő Alap (PEA) által 2004-2006 között életre hívott HRD Pályázatíró konzorcium meghatározó tagjaként, 2004-től foglalkozunk európai uniós pályázatok készítésével, megvalósításával. Társaságunk jelentős referenciákat tudhat magáénak az NFT I., illetve az ÚMFT keretén belül meghirdetett pályázatok megírásában, menedzselésében, valamint projektgenerálás terén.

Sikereink közé tartozik a PTE Szűrő, Diagnosztikai Központjának létrejötte, a nyíregyházi Vay Ádám Laktanya kialakított kollégium és szakiskola együttes és a Debreceni Egyetem Farmakológiai Intézetének Kooperációs Kutató Központjának létrejötte.

Elérhetőségeink:
Cím: 1037 Budapest, Seregély u. 17.
Postacím: 1301 Budapest, Pf. 18
Telefon: 368-46-52 • 250-43-49